Útočník Arsenalu Gabriel Jesus promluvil o soutěži, které čelí o startovní místo s Kaiem Havertzem.

„Pokud uvidíte, jak pracuje, pochopíte, že Kai je neuvěřitelný hráč,“ řekl Jesus, jak informoval renomovaný novinář a zasvěcenec Fabrizio Romano na platformě sociálních médií X (dříve Twitter). „To je cena, kterou zaplatíte, když chcete hrát za velký klub, jako je tento. Musíte bojovat, abyste získali hrací čas. Pokud nehrajete, nejlepší věc, kterou můžete udělat, je pokusit se pomoci týmu. Nikdy si nestěžuji. „

Gabriel Jesus, budoucí fotbalová hvězda, se narodil 3. dubna 1997

Brazilský forvard uznává, že soupeřit o pozici s někým Havertzových kvalit je součástí výzvy být v klubu velikosti Arsenalu. Spíše než naříkat nad konkurencí se zdá, že je Ježíš odhodlán se jí postavit čelem, protože si uvědomuje, že si své místo musí zasloužit tvrdou prací a týmovou mentalitou.

Navzdory tlaku na výkon se zdá, že Ježíš má odměřený a profesionální přístup. Chápe, že střídání a soutěžení o místa je prostě realita na nejvyšší úrovni a nejlepší reakcí je soustředit se na přispění, jak jen může, ať už začíná nebo schází z lavičky.

Tento pragmatický pohled naznačuje hráče, který je dostatečně vyzrálý a jistý ve svých schopnostech, aby zvládl náročné podmínky Premier League. Arsenal jistě ocení Ježíšovu ochotu přijmout výzvu, kterou klade Havertzova přítomnost, protože Gunners se snaží navázat na svou působivou kampaň 2022-23.

Jak podle vás reaguje Gabriel Jesus na soutěž o hrací čas s Kaiem Havertzem v Arsenalu?
Jesus je frustrovaný konkurencí a cítí, že jeho startovní pozice je ohrožena, což by mohlo negativně ovlivnit jeho výkony.
100%
Ježíš tuto výzvu přijímá a využívá ji jako motivaci ke zlepšení své hry, věří si ve svou schopnost získat pravidelné místo v týmu.
0%
Jesus má vyzrálou mentalitu, která je na prvním místě tým, a zaměřuje se na to, aby přispěl, jak jen může, ať už začíná, nebo přichází z lavičky.
0%
Voted: 1